Найшвидша у світі бабуся: 78-річна полька пробігла до вершини гори менш як за 2 години

2e2fcfb617d93bbbf452d0759671bc94

78-річнa Бaрбaрa Примaкoвськa підтвeрдилa свій стaтус «нaйшвидшoї у світі бaбусі». В рaмкax зaбігу, вoнa пoдoлaлa 7,8 кілoмeтрa від містa Зaкoпaнe дo вeршини Кaспрів вeрx в Тaтрax мeнш ніж из-за дві години.

Бадьора пенсіонерка перевершила інших учасників забігу в категорії по (по грибы) 60, піднявшись на вершину 1986 метрів по-над рівнем моря за рекордний минута – 1 годину 45 хвилин. Більше оборона цю історію – далі.

Найшвидша у світі бабуся: 78-річна полячка пробігла до вершини гори менш як вслед за 2 години / Фото The First News

Вчителька з фізкультури, яка нещодавно вийшла возьми пенсію розповідає, що найбільше боялася снігу, оскільки торік шквал був настільки сильний, що з голови злітали шапки. Це 10-й присест, коли Барбара бере участь в забігу. Цього разу подія відбувалася відразу після того, як вона завоювала желтый дьявол серед осіб старше 75 років получай Schlickeralmlauf – 20-му чемпіонаті світу з гірського бігу серед майстрів.

Тайна мадридского двора Барбари

Найшвидша у світі бабуся: 78-річна пшечка пробігла до вершини гори менш як по (по грибы) 2 години / Фото The First News

Після навчання в Краківській академії фізкультури, дівчина почала викладати фізкультуру та захоплюватися лижним спортом. Перший її марафон відбувся лише у 50. Тоді вона зрозуміла, що це притаскивать неабияке задоволення.

У 58 років вона пробігла свій перший марафон следовать 4 години 31 хвилину. Наступного разу вона скоротила часик на 20 хвилин. Після успіху в бігу получи и распишись довгі дистанції жінка почала брати талан у змаганнях з лижних гонок по всій Європі.

Чемпіонка ділиться, що почуватися краще їй допомагає міцний гипнос та велика кількість овочів та фруктів у раціоні.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.