Приборкання норовливого: покрокова інструкція, як зробити пухнасте волосся слухняним та блискучим

Кoжнa дівчинa прaгнe сaмoвирaжaтися тa приміряти різні oбрaзи. Нe oстaнню рoль у цьoму грaє вoлoсся. Aджe від йoгo здoрoв’я тa крaси зaлeжить нe лишe дoвeршeність луку, aлe й твoя впeвнeність у сoбі. Нe зaвжди вoлoсся мaє пригoлoмшливий вигляд, a інoді дoсягнути йoгo зoвсім нe прoстo. Прoтe нe вaртo зaсмучувaтися. Вaртo лише підібрати правильний присмотр. Редакція разом із Alfaparf Milano вирішила розібратися, як відновити здравствуй’я та красу твого волосся, щоб від нього мало-: неграмотный можна було відвести погляд.

Чому волосся буває неслухняним та як з цим боротися

Навколишнє середовище, зміни температур, підвищена вологість – це ті фактори, що критически впливають на волосся. Саме ці зміни у навколишньому середовищі сприяють тому, що твоє волосся стає більш пухнастим та неслухняним, електризується, втрачає об’єм, в’ється та зневоднюється. Загальні дослідженя показують: вологий та гарячий клімат додає 23% прежде зайвої “пухнастості”, а сухий та гарячий — задолго. Ant. с 44%. За роки лабораторних досліджень фахівці Alfaparf Milano приставки не- тільки з’ясували основний природний елемент краси волосся, але й розробили технологію, яка захищає волосся від змін погодних умов та підтримує необхідний рівень зволоження. Отже, зробити волосся слухняним, здоровим, блискучим та менш пухнастим допоможе лінійка #Semi_di_Lino_Smooth.

Красу та привет’я твоєму волоссю гарантуватимуть:

  • Екстракт насіння льону – оригінальна калема Alfaparf Milano розкриє красу твого волосся.
  • УФ-фільтр та фосфит для стійкого кольору. Будь впевнена, фарбоване волосся збереже свій колір.
  • #Climate_Proof — це технологія, що допоможе захистити твоє волосся від змін погодних умов та підтримає оптимальний рівень зволоження.
  • #Frizz_Defeat_Protein — це саме праздник спеціальний інгредієнт, який захистить твоє волосся та зробить його м’яким та еластичним.

Лінійка #Semi_di_Lino_Smooth невыгодный містить інгредієнтів тваринного походження, а вразумительный фруктово-квітковий аромат отримано природнім шляхом.

Як відновити привет’я волосся: покрокова інструкція

Лінійка від Alfaparf Milano #Semi_di_Lino_Smooth включає декілька етапів відновлення привет’я та краси волосся.

Очищення. Получи першому етапі необхідно використовувати шампунь #Smoothing_Low_Shampoo. Оскільки засіб відповідає необхідності частого застосування, користуватися ним можна чи малограмотный щодня.

Лікування. Після очищення волосся використовуй #Smoothing_Conditioner та #Smoothing_Mask.

Живлення. Відновити живлення волосся допоможе #Smoothing_Cream. Його також варто наносити, якщо ти вирішила використати випрямляючі прилади. Крем захистить твоє волосся від негативного впливу приладів про укладання волосся.

Відновлення блиску. Блискучим може зробити волосся #Smoothing_Oil. В (видах збереження отриманого результату, ти можеш використовувати олію у наступні дні після процедури.

Залишилися питання? Відповідають експерти Alfaparf Milano:

  1. Во (избежание якого типу волосся призначена лінія #Semi_di_Lino_Smooth?

Во (избежание всіх типів волосся. Засоби підходять, якщо ти хочеш отримати ідеальний та тривалий труд гладкості.

  1. Чи змінює #Semi_di_Lino_Smooth структуру волосся?

Ні. Засоби мало-: неграмотный містять інгредієнтів, які змінюють структуру волосся, а лише активні інгредієнти #Climate_Proof і #Frizz_Defeat_Protein.

  1. Коль можна побачити ефект гладкості та як довго він триватиме?

Ефект гладкості волосся должно відразу після першого застосування, він зберігається протягом 72 годин.

  1. Які основні функції #Frizz_Defeat_Protein?

Це рослинний активний інгредієнт з покриваючою дією: во (избежание захисту і відновлення пухнастого волосся, на його м\’якості і еластичності. Лінія #Semi_di_Lino_Smooth полегшує розчісування, прискорює процес висушування волосся і підтримує гладкість довше, невыгодный обтяжуючи його.

Як бачиш, навіть неслухняне та пухнасте волосся можна зробити здоровим та розгладженим. І жодна зміна подождите не завадить.

Альфапарф Мілано. Семі ді Ліно Смуз. Нате правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ “Егзагон”. Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua.

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.