Офіційне звернення Спільноти гостинності України

Мы в Telegram!   Пoдписывaйтeсь нa кaнaл и пoлучaйтe нoвoсти турбизa свeжими!

 

 

Щoдo aнтикризoвиx зaxoдів тa рoзвитку туризму в Укрaїні 

OФІЦІЙНE ЗВEРНEННЯ

Вeльмишaнoвнe пaнствo,

В умoвax викoнaння Укaзу Прeзидeнтa Укрaїни від 13.03.2020 “Прo рішeння РНБO “Прo нeвідклaдні зaxoди щoдo зaбeзпeчeння нaціoнaльнoї бeзпeки в умoвax спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та через заборону перетину кордонів на невизначений час зупинився потік туристів в Україну. Індустрія гостинності світу і, зокрема, України стоїть на порозі катастрофічної кризи – фактично відсутні джерела для утримання персоналу, виплати соціальних внесків та пенсійних нарахувань, оплати комунальних та орендних платежів, поточних зобов'язань.

Наголошуємо на тому, що нездійснення зазначених нижче антикризових заходів у найближчі дні, може призвести до скорого вивільнення понад 1 млн. працівників без фактичної виплати вихідної допомоги через відсутність обігових коштів, а також імовірних банкрутств тисяч суб'єктів туризму і сотень тисяч супутніх компаній та постачальників туристичної галузі, які спільно з Президентом і Урядом створюють образ України закордоном.

Спільнота гостинності з розумінням ставиться до фінансово-економічного та епідеміологічного стану в Україні і пропонує реалізувати наступні антикризові заходи:

Для закладів розміщення, громадського харчування, туристичних операторів, туристичних агентів, суб’єктів туристично-екскурсійного супроводу та підприємств надання інформаційної підтримки туристів у період карантину та подальших 12 місяців:

1. Офіційно визнати на державному рівні та документально підтвердити настання форс-мажорних обставин у туристичній сфері в Україні внаслідок введення карантину.

2. Тимчасово ввести податкові канікули ЄСВ і ЄП для компаній і 0% ЄСВ для фізичних осіб-підприємців.

3. НБУ забезпечити необхідні заходи для тимчасової зупинки нарахувань і виплат за кредитними та іншими фінансовими забов’язаннями, зменшити % базової облікової ставки та вартість іпотеки. Пільгово кредитувати бізнес на утримання працівників.

4. Впровадити тимчасову заборону на проведення заходів державного нагляду та контролю бізнесу.

Усвідомлюючи необхідність визначення джерел покриття сум недоотриманих доходів державного бюджету для фінансового забезпечення вищезазначених заходів перенаправити кошти, виділені на розвиток туризму у сумі 240 млн. грн.: 60% – на антикризові заходи та підтримку галузі і 40% для виконання стратегічних і тактичних завдань туризму у 2020 році.

Для кожного з нас очевидно, що ситуація з коронавірусом буде вирішена світовим співтовариством у найближчі місяці, однак ми можемо опинитись у ситуації, коли на початку літнього туристичного сезону не буде кому зустрічати, розміщувати, годувати, доставляти і розважати гостей. Враховуючи світовий досвід, туризм може і повинен стати локомотивом виведення економіки України з кризи.

Для відновлення економічних показників та стратегічного розвитку туризму в Україні:

⋅ В рамках формування Стратегії розвитку України визначити туризм пріорітетною галуззю;

⋅ Створити Міністерство з розвитку туризму і курортів України та призначити міністра;

⋅ Забезпечити діяльність постійно діючої міжвідомчої Координаційної ради з питань туризму;

⋅ Забезпечити діяльність постійно діючого консультативно-дорадчого органу при центральному органі виконавчої влади в сфері туризму.

Враховуючи вищезазначене та у відповідності до законодавства України, просимо Вас про особистий прийом уповноваженої делегації Спільноти гостинності з Президентом України Володимиром Зеленським і Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем.

Уповноважені делегати загальних зборів Спільноти гостинності України: Юлія Алєксєєва, Олексій Євченко, Юрій Кривошея, Олександр Лієв, Анна Романова, Тетяна Тимошенко і Віталій Федорченко.

Дякуємо Вам за розвиток туризму і курортів в Україні. Разом ми зробимо країну чистою і безпечною! 

Підтримуйте, поширюйте, долучайтеся!

 

Ласкаво просимо,

Спільнота гостинності України

 

Підтримати

 

 

 

В ПОМОЩЬ ТУРАГЕНТУ: для всех турпрофи – профессиональный и качественный сервис поддержки профилей туркомпаний в соцсетях Мастерlike! оставляйте заявку и наша команда сделает вашу страничку красивой!

 

 

 

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.