Это важно для вашего бизнеса после всего этого хаоса!

Мы в Telegram!   Пoдписывaйтeсь нa кaнaл и пoлучaйтe нoвoсти турбизa свeжими!

 

Пeтиція прo зaпрoвaджeння пoдaткoвиx кaнікул для підприємств сфeри послуг через коронавірус та початок економічної кризи

 

Запровадити податкові канікули через пандемію коронавірусу та початок світової економічної кризи для підприємств сфер діяльності, які найбільше постраждають від даних подій, а саме:

– туризм виїзний та в'їзний (туроператори, турагенти, DMC, засоби розміщення (готелі тощо);

– сфера культури та спорту (музеї, театри, виставки, стадіони);

– виставкові центри; – розваг;

– тощо.

Обмеження запроваджені Кабінетом Міністрів, органами місцевого самоврядування, а також заяви окремих осіб та ЗМІ без відповідних противаг матимуть негативні наслідки для стабільності економіки (у т.ч. курсу валют), тому обов'язково слід запровадити заходи підтримки бізнесу для стримування негативного впливу. Це особливо важливо, адже деякі заходи та рекомендації можуть призводити до призупинення операційної діяльності підприємств.

У разі доцільності скликати РНБО із цього питання, а також розглянути питання офіційного визнання на рівні країни цих подій та заходів форс-мажорними обставинами (це значно спросить юридичне вирішення питань у зв'язку із заходами як України, так і інших країн-партнерів).

Підписати

 

 

 

 

В ПОМОЩЬ ТУРАГЕНТУ: для всех турпрофи – профессиональный и качественный сервис поддержки профилей туркомпаний в соцсетях Мастерlike! оставляйте заявку и наша команда сделает вашу страничку красивой!

 

 

 

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.