15000 туристів вже завантажили цей мобільний додаток

Coral Travel прeдстaвив oфіційний мoбільний дoдaтoк, який стaнe нeзaмінним пoмічникoм вaшим туристaм у мaйбутній пoдoрoжі.

Щo мoжнa знaйти в мoбільнoму дoдaтку?

  • Дoкумeнти щoдo мaйбутньoгo туру: ваучер, авіаквитки, страховка, додаткові послуги завжди будуть під рукою. 
  • Необхідні контакти: туроператора Coral Travel, агентства, в якому туристи забронювали тур, а також служби клієнтського сервісу в країні подорожі.
  • Зміни в режимі онлайн: додаток відобразить актуальні час вильоту, дату подорожі, аеропорт або авіакомпанію, якщо вони раптом зміняться.
  • Трансфер: туристи будуть в курсі дати, часу і місця свого трансферу аеропорт – готель – аеропорт або готель – готель.
  • Екскурсії: в мобільному додатку знаходиться інформація, які екскурсії від Coral Travel доступні в країні відпочинку, можна ознайомитися з програмою і можливі дати поїздки, а також додати екскурсії в «Вибране», відслідкувати час і місце початку екскурсії.
  • Готельний гід: в додатку є всі дані вашого гіда: ім'я, контакти і навіть час вашої зустрічі в готелі.
  • Оцінка: додаток дозволяє оцінити подорож та єкскурсії з Coral Travel після її завершення. Відгуки вашіх турістів дозволять нам поліпшувати рівень сервісу і якість обслуговування.

А ще з мобільного додатку можна перейти на мобільну версію сайту Coral Travel та вибрати собі відпочинок. Варто відмітити, що Coral Travel буде постійно удосконалювати мобільного додаток, щоб радувати ваших туристів.

Офіційний додаток Coral Travel дозволить завжди бути в курсі подій і зробити подорож ще більш комфортною. З мобільного додатк можна перейти на мобільну версію сайту Coral Travel та вибрати собі відпочинок.

Coral Travel підготував відео для ваших туристів, щоб швидко навчитися користуватися мобільним додатком та зробити свою подорож ще більш комфортною.

 

 

 

 

Комментарии и размещение обратных ссылок в настоящее время закрыты.

Комментирование записей временно отключено.